betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 MSN MESENGER SHQIP

Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

PostSubject: MSN MESENGER SHQIP   Thu Aug 14, 2008 7:16 am

MSN SHQIP

Si tė instalohet Shqip Messenger: Hap pas hapit
Hapi i parė: Sė pari ju duhet ta instaloni Windows Live Messenger rreth instalimit tė kėtij ju mundeni tė shkoni faqen oficiale tė Windows Live Messenger.

Hapi i dytė: Shkarko nė kompjuterin tėnd Shqip Messenger kėtu .

Hapi i tretė: Kliko nė Shqip Messenger.exe dhe fillo instalimin.

J linku .. http://www.krenar.be/messenger/index.htm
Back to top Go down
View user profile
 
MSN MESENGER SHQIP
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: