betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 program per lejen e kerrit

Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

PostSubject: program per lejen e kerrit   Thu Aug 14, 2008 6:14 am

Arrow Program per leje te kerrit
--------------------------------------------------------------------------------

http://www.ziddu.com/download/133823...kolla.rar.html

nje program shume i mire qe ju ndihmon ne marrjen e lejes se kerrit eshte shqip dhe permban 38 teste qe jane te perpiluara nga instucione perkatese te Kosoves.
Back to top Go down
View user profile
 
program per lejen e kerrit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: