betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Hard Disk Sentinel Professional v2.50

Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

PostSubject: Hard Disk Sentinel Professional v2.50   Thu Aug 14, 2008 6:29 am

Hard Disk Sentinel Professional v2.50

Eshte multi-OS program per monitorim dhe analize te HDD (Hard Disk). Perveq qe teston gjendjen e hard diskut, temperatura dhe parametra te tjere, ai gjithashtu analizon dhe riparon probleme te ndryshme degraduse per hard diskun, siq jane renia e tij si dhe humbja e te dhenave. Gjithashtu ky verzion permban edhe Disk Backup mundesi.

Shkarko:

http://www.ziddu.com/download/1877560/Hard.Disk.Sentinel.Professional.v2.50.rar.html

PS: Une se kom provu programin, ashtu qe ju mbetet juve ta zbuloni a osht efikas apo jo.

Kaloni bukur
Back to top Go down
View user profile
 
Hard Disk Sentinel Professional v2.50
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: